İhtİyacınız olanı bİlİyoruz!

Sİze özel çözümler sunuyoruz...


BİZ KİMİZ

Kurulduğu 2010 yılından bu yana, tam servis bir yaratıcı ajans olarak çalışan VİŞNE AJANS, hız kesmeden büyümekte olan interaktif  pazarlama dünyasında müşterilerine YARATICI, FARKLI, ÖZEL, ETKİN ve NİŞ çözümler sunarak, her biri konusunda profesyonel ekibiyle masaüstü çözümleri, marka yönetimi, organizasyon hizmetleri ve pazarlama konularında hizmet vermektedir.

Vişne Ajans iş anlayışını üç temel değer üzerine kurar;

 

“GÜVENİLİRLİK” bizim için çok önemlidir. İş ortaklarımıza verdiğimiz sözleri, zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirir ve bu çizgimizden asla taviz vermeyiz.

 

 “SINIRLARI ZORLAYAN” bir iletişim anlayışını benimseriz. Sıradanlığın bizi mutlu edemeyeceğini biliyoruz, farklı ve etkili işlere imzamızı atıyoruz.

 

“EKİP” olabilmenin ve iş birliğinin yaratıcı ve etkin çözümler üretmekteki önemini biliyor ve ekip ruhuna değer veriyoruz. Amatör ruhunu ve heyecanını kaybetmeyen ve alanında uzman kişilerden oluşan ekibimizle sizin için en iyi performansı sergiliyoruz.


Ve bu 3 temel değeri ‘SORUMLULUK’ zemini üzerine inşa ediyoruz.


Neden VİŞNE Ajans

İşletmenizi kuruma, isminizi markaya dönüştürmek ve iş birliği ile yarattığımız markanızı korumak, konumlandırmak ve pazarlama hedeflerinize ulaşmak için hayati önem taşıyan tüm çizgi altı-çizgi üstü tasarım ve uygulamalar için tek hizmet noktası olarak yanınızdayız. Biz standartların ötesinde fikir üretip hizmet vererek, markanıza hak ettiği ruhu kazandırıyoruz. Markanız Vişne Ajans için değerlidir…


MİSYONUMUZ

Kurumsal ve bireysel paydaşlarımıza, zorlu piyasa koşulları içersinde, rekabet güçlerini geliştirmelerinde katma değer oluşturmak için, verimli ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinerek çalışıyoruz.

 

Birey ve kurumların gereksinimlerini doğru tespit ederek,  ihtiyaca yönelik çözümler sunmak ve uzun soluklu zirve yolculuğunda güvenilir bir iş ortağı olabilmek için buradayız.


VİZYONUMUZ

Ulusal ve uluslar arası standartlarda hizmet veren, sektörel nabzı yakalayan ve alanında yeniliklere öncülük eden bir eğitim ve danışmanlık kurumu olmak.

 

Anlık değil, kalıcı ve işlevsel çözümler ile paydaşlarımızda yüksek memnuniyet yaratarak, uzun vadeli iş birliği yaratmak.


İlke Ve DEĞERLERİMİZ

  • Ulusal ve uluslararası arenada maksimum bilinirliğe ulaşmak

 

  •  Ulusal ve uluslar arası standartlarda yenilikçi olmak

 

  •  İşletmeler için katma değer oluşturmak

 

  •  Birey için liderlik yolunda çözüm ve iş ortağı olmak

 

  •  Performans gelişimini zirveye taşımak

 

  •  Şeffaflık, güvenilirlik, etik değer ve ilkelere bağlılık

 

  •  Kişisel gelişimde iş ve özel yaşamı da kapsayan daimi eğitim yaklaşımı

 

  •  Kim için ne yaptığını çok iyi analiz etmek

 

  •  Sorumluluk bilinci, farkındalık ve kalite